متداول ترین نوع درب اتوماتیک در دنیا مدل کشوئی بوده که استفاده از آن به دلیل قیمت ارزان ، نصب راحت ، عملکرد ساده و هزینه های خدمات پس از فروش مناسب نسبت به انواع دیگر رایج تر می باشد.
شایان ذکر است مدلهای اشاره شده فوق بر حسب شکل قرار گیری موتور و ریل و لنگه های درب هر یک به اشکال متفاوتی تقسیم میشوند یکی از مواردی که مشتریان محترم هنگام انتخاب نوع درب اتوماتیک باید به آن توجه داشته باشند ظرفیت موتور انتخابی درب می باشد متاسفانه در ایران هنگام خرید درب اتوماتیک به ظرفیت موتور توجه نشده و قیمت پایین تر ملاک اصلی انتخاب قرار داده میشود.
انتخاب نا درست موتور باعث بالا رفتن اصطلاک موتور و  در نتیحه کوتاه شدن عمر آن و به صدا افتادن درب پس از مدت کوتاهی میشود.
انتخاب نوع موتور بستگی به میزان تردد از درب و ابعاد لنگه های متحرک درب دارد  با توجه به جنس لنگه های درب شامل نوع شیشه و نوع فریم استفاده شده در آن وزن لنگه های متحرک محاسبه شده و با ظرفیت موتور انتخابی تطبیق داده میشود. وزن قابل تحمل موتور معمولاً توسط کارخانه ی سازنده درب اتوماتیک ارائه میشود که این کارخانه ها چنانچه استاندارد های قابل قبول برای محصولاتشان اخذ  نموده باشند وزن ارائه شده توسط آنها واقعی تر می باشد .
بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کننده موتور درب اتوماتیک آلمان میباشد .
درب اتوماتیک از ۲ قسمت اصلی اپراتور شامل ( موتور ، کنترل باکس و متعلقات ) و لت یا لنگه درب شامل ( شیشه و فریم ) تشکیل شده است . قسمت اول وارداتی بوده و قسمت دوم تولید داخلی کشور میباشد .
اپراتور درب اتوماتیک در ایران اغلب از کشور های چین و تایوان ، ترکیه ، ایتالیا ، سوئیس ، آلمان  وارد کشور شده که متاسفانه سهم بزرگی از بازار ایران را کالاهای چینی درجه ۲ و ۳ به خود اختصاص داده اند بیشترین فروش درب اتوماتیک در ایران به ترتیب محصول چین ، ایتالیا و آلمان و سوئیس می باشد .
کالاهای محصول اروپا ی غربی مانند سوئیس ، سوئد و آلمان دارای بالاترین کیفیت و در نتیجه قیمت بالاتری بوده و پس از آن کالاهای ایتالیایی ، ترک ، تایوان ، چین و … به ترتیب در مرتبه های بعدی قرار میگیرند .
نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای قسمت دوم
مزیت عمده موتورهای AC نسبت به موتورهای DC در هزینه تعمیر و نگهداری آنها و هم چنین احتیاج نداشتن به یک منبع DC است. در کارهائیکه احتیاج به یک سرعت ثابت با راه اندازی بارهای سنگین داریم موتورهای AC بهتر از موتورهای DC هستند.
موتورهای درب اتوماتیک:
اکثرموتورهای درب اتومات
 نصب و تعمیرات انواع درب های اتوماتیک:
اجزای تشکیل دهنده اصلی درب های اتوماتیک
کنترل باکس انواع درب های اتوماتیک
موتورو اینکودر انواع درب اتوماتیک.

 

درب اتوماتیک صنعتی جهت نصب در ورودی سوله های صنعتی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، آشیانه هواپیماها و ... برای بهره وری بیشتر و جلوگیری از اتلاف انرژی، و از همه مهمتر سرعت بخشیدن مورد استفاده قرار می گیرد.
 در کارخانجات و واحدهای صنعتی که ماشین آلات بزرگ صنعتی رفت و آمد می کنند و یا برای انتقال کالاها از کامیون ها و ابزارهای حمل و نقل عظیم الجثه استفاده می شود درب های الکترونیکی یک ضرورت به شمار می رود چرا که باز کردن دربهای صنعتی بزرگ و بلند این واحد ها با نیروی مکانیکی و نیروی انسانی دشوار و کند خواهد بود. در این واحد ها دربها عموما به دو منظور نصب می شوند.
یکی دربهای خارجی مجموعه ها که معمولا به صورت درب کرکره ای ریلی یا درب کرکره ای بالارونده (رول آپ) می باشند و دیگری دربهای های اسپید که در فضاهای داخلی و به منظور کنترل تردد و عبور و مرور بین واحد ها نصب می شوند. دربهای های اسپید از سرعت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر اینکه در تعداد باز و بسته شدن روزانه محدودیتی ندارند در برخورد با مانع مقاوم بوده و به سرعت باز می شوند دربهای کرکره ای نیز علی رغم ابعاد بزرگشان چه در نوع درب کرکره ای ریلی و یا درب کرکره ای رول آپ از مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی و سرقت و اعمال خرابکارانه برخوردار بوده و همه قابلیت های درب اتوماتیک معمولی و کوچک همچون کرکره برقی های دیگر را دارا هستند..
درب های سکشنال نیز نوع دیگری از دربهای اتوماتیک صنعتی است که در فضاهای کوچکتر و با محدودیت عرض نصب می شوند. این نوع درب ها به دلیل قابلیت جمع شوندگی در زیر سقف در ورودی های کم عرض به کار گرفته می شوند.
راهنمای نصب درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال مدل اسپاین
 خانه blog
دوشنبه 15 آبان 1396
راهنمای نصب درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال مدل اسپاین
بعد از اینکه لوازم جانبی را نصب کردید، سیم کشی دستگاه را نیز طبق نقشه انجام دهید.
    ترمینال STOP را توسط سیم جا مپر نمایید.
توجه: برای جا مپر کردن ترمینال STOP دستگاه حتما خاموش باشد.
روش شناسایی لوازم جانبی
کلیدهای STOP و OPEN را با هم نگه داشته تا که درب پارکینگ شروع به حرکت کند بعد کلیدها را رها نمایید. در این حالت درب برقی به سمت بسته شدن حرکت کرده و دوباره با سرعت شروع به باز شدن کامل کرده و مجددا با سرعت به سمت بسته شدن کامل درب حرکت کرده و بعد STOP می‌ کند. به معنی این که کورس درب شناسایی شده است.
روش وارد شدن به آپشن درب سکشنال و تنظیم آن
    کلید STOP را نگه دارید تا چراغ L1 شروع به چشمک زدن کند و بعد کلید را رها کنید. این یعنی وارد آپشن L1 شدید.
    با زدن ممتد کلید STOP چراغ L1 شروع به چشمک زدن کم نور و پرنور می‌ کند. چشمک زدن کم نور به معنی غیرفعال بودن آپشن و چشمک زدن پرنور به معنی فعال بودن آپشن است.
    کلید STOP را نگه دارید تا یکی از چراغ‌های L4 تا L1 ثابت شود که این نشان دهنده آن است که آپشن L1 روی چه مقدار تنظیم است. حال اگر تمایل داشتید مقدارش را تغییر دهید در همان حالت که کلید STOP را نگه داشته‌اید می‌ توانید با زدن کلید CLOSE یا OPEN مقدار آپشن را تغییر داده و بعد کلیدها را رها کنید و به مدت ۱۰ ثانیه صبر کرده تا ذخیره شود و از آپشن خارج شوید.
روش ست کردن ریموت درب زیرسقفی
کلید رسیور را نگه دارید تا چراغ رسیور ثابت روشن شود بعد کلید رسیور را رها کنید و سریعاً کلید رسیموت را به مدت ۱۰ ثانیه نگه داشته سپس رها کنید و منتظر بمانید تا چراغ رسیور کاملاً خاموش شود.
روش وارد شدن به مرحله بعدی آپشن
کلید STOP را نگه دارید تا چراغ L1 شروع به چشمک زدن کند بعد کلید را رها کنید. این یعنی وارد آپشن L1 شدید. حال برای وارد شدن به آپشن بعدی با زدن ممتد کلید CLOSE وارد آپشن‌های بعدی می شوید.
روش پاک کردن ریموت درب زیرسقفی
کلید رسیور را نگه دارید تا چراغ رسیور ثابت روشن شود بعد از ۳ ثانیه چراغ رسیور شروع می کند به ۳ بار روشن و خاموش شدن. سومین بار قبل از خاموش شدن کلید رسیور را رها نمایید.
چنانه این مرحله به درستی انجام شود چراغ رسیور شروع به تند چشمک زدن می کند و بعد شروع به ۵ بار روشن و خاموش شدن کرده و در انتها چراغ رسیور خاموش می‌شود که این یعنی پاک شد.
معرفی آپشن‌های درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال که شامل L4 تا L1 می شود.    
راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای
با توجه به اینکه دربهای اتوماتیک شیشه ای دارای انواع مختلفی مانند : درب اتوماتیک کشویی ، درب اتوماتیک تاشو ، گردان و لولائی  می باشند انتخاب نوع درب اتوماتیک شیشه ای به عوامل ذیل بستگی دارد :
۱ – عرض و ارتفاع دهنه
۲ – نوع کاربری
۳ – میزان تردد افراد
۴ – طراحی داخلی و یا بیرونی ساختمان.

 

ریگلاژ تیغه های آلومینیوم کرکره برقی کمک شایانی به رفع ایرادات کرکره برقی خواهد کرد .سرویس و تعمیر موتور کرکره برقی و تعویض خازن از نکات مهم نگه داری کرکره برقی است،مدار کنترل کرکره برقی که کارایی آن دریافت فرکانس ریموت کرکره برقی و انتقال آن به موتور و در نتیجه بالا و پایین رفتن کرکره برقی میشود که ورودی آن متفاوت است و بستگی به ولتاژ موتور دارد.
تعمیر کرکره برقی
اگر نیاز به تعمیر کرکره های برقی خود پیدا کردید ابتدا از ولتاژ موتور کرکره های برقی خود اطلاع پیدا کنید و از تعمیرکار کرکره برقی خود مشورت بگیرید ،و در زمان خرابی کرکره برقی شما میتوانید از حالت دستی آن استفاده کنید ،با تجربه بالا در زمینه تعمیر کرکره برقی و نصب موتور کرکره برقی با توجه به وزن کرکره ی شما بهترین ها را برای شما نصب میکنیم.
تعمیر کرکره  اتوماتیک
تعمیر کرکره ها برقی ،تعمیر کرکره اتوماتیک ،درب کرکره ای و تعمیر کرکره مغازه:کرکره برقی ها دارای ساختار بسیار آسان میباشند که با هم قرار گرفتن قطعات و نصب آنها شما دارای یه کرکره برقی میشوید که محاسن بسیاری دارند ،از جمله باز و بسته شدن آسان درب میشود نام برد .
کرکره برقی
اجزاء تشکیل دهنده کرکره برقی
اجزاء تشکیل دهنده کرکره برقی شامل موتور کرکره برقی که مهمترین اجزاء آن است تیغه آلومینیوم ،مدار کنترل کرکره برقی ،ریموت ،شفت،اندکپ بلبیرینگ پلیت و ریل های جانبی هستند که با مونتاژ این اجزاءو نصب آنها کرکره برقی تشکیل میشود .از محاسن کرکره برقی میتوان جلوگیری از ورود خاک نیز نام برد و باید توجه داشت که به نمای ساختمان نیز زیبایی خواهد داد .
کرکره برقی نیاز به سرویس و نگه داری دوره ای دارد.
 درب اتوماتیک پارکینگ در چندین نوع و مدل :
 درب بازکن ریلی پارکینگی
درب بازکن بازویی پارکینگی
درب های اتوماتیک لولایی و یا پروانه ای رایجترین نوع دربهای اتوماتیک می باشد ،که در اکثر منازل مورد استفاده قرار می گیرد . این سیستم جک های برقی  جهت درب پارکینگها و منازل و… طراحی شده و در نصب و راه اندازی آن هیچ گونه نیازی به تغییر درب ساختمـان نخواهد بود ودر وضعیت فعلی آن قابل نصب می باشد.دربهای لولایی در یک پکیج ارائه می شود که شامل اجزای زیر است . ۱-دو عدد بازوی درب بازکن ۲-دو عدد چشمی الکترونیکی دارای مادون قرمز ۳-تابلوی فرمان یک عدد ۴-یک عدد چراغ فلاشر ( چشمک زن ) ۵-دو عدد ریموت کنترل ۶- یراق آلات نصب جک برقی پارکینگ
جکهای الکترومکانیکی، الکتروموتور یک ماردون را می چرخاند مثل وقتی که می خواهید یک پیچ را سفت کنید. روی این مارپیچ قطعه ای مثل مهره قرار دارد. مارپیچ در جای خود می چرخد ، چنانچه به مهره لوله ای وصل کنیم ، آن لوله به جلو یا عقب با قدرت حرکت خواهد کرد. یکی از چشمی های الکترونیکی (که در هر پکیج دو عدد هستند) فرستده و دیگری گیرنده هستند ،این چشمی ها باید کاملا در روبروی هم نصب شوند تا اشعه مادون قرمز ارسالی از چشمی فرستنده توسط چشمی گیرنده دریافت شود . نکته مهم این است که اگر چیزی بین درب قرار گیرد این اشعه را قطع می کند و تابلو فرمان می فهمد که کسی یا چیزی بین درب پارکینگ قرار گرفته . تابلوی فرمان درب اتوماتیک مغز متفکر سیستم درب بازکن است و تمام عملکرد اجزای سیستم دربازکن را کنترل می کند .فلاشر چراغ چشمکی زنی است که باز و بسته شدن درب پارکینگ را اعلام می کند . ریموت کنترل یک فرستنده است که شما به وسیله آن فرمان باز و یا بسته شدن و یا توقف درب پارکینگ را اعمال می کنید .
استفاده از درب باز کن اتوماتیک ( درب های پارکینگی ریموتی ) به زندگی شما آرامش و رفاه می بخشد و همچنین امنیت و حفاظت از ملک واموالتان را نیز به شما هدیه می دهد. لازم نیست که یک درب پارکینگی جدید بخرید تا بتوانید از مزایای اتوماسیون بهره ببرید. سیستم جک های برقی  جهت درب پارکینگها و منازل و… طراحی شده و در نصب و راه اندازی آن هیچ گونه نیازی به تغییر درب ساختمـان نبـوده ودر وضعیت فعلی آن قابل نصب است.
مزایای استفاده از درب های اتوماتیک پارکینگی :
    سهولت در تردد با باز و بسته شدن سریع و به هنگام درب
    ایجاد امنیت واسایش بیشتر
محصولات پر فروش جک های اتوماتیک پارکینگی شرکت به این شرح است :
درب بازکن اتوماتیک پارکینگی محک
درب بازکن اتوماتیک پارکینگی وی تو کالیپسو
درب بازکن اتوماتیک پارکینگی کوچی
درب بازکن اتوماتیک هیدرولیک  فادینی
درب بازکن اتوماتیک پارکینگی  پروتکو
درب بازکن اتوماتیک پارکینگی  فک
انواع درب بازکن های ریلی و بازویی دو لنگه
تعمیر درب اتوماتیک:
 تعمیر درب اتوماتیک شامل چندین بخش می باشد: درب اتوماتیک پارکینگ (تعمیر درب ریموت)، تعمیر جک پارکینگ،تعمیر قطعات مکانیک که خود شامل گیربکس و متعلقات آن می باشد.
تعمیر قطعات الکترونیک که  شرکت ابریشم SILK سیلک مفتخر به انجام تمام مراحل با بیش از 12 سال سابقه در تهران و شهرستانها می باشد. در تمام نقاط تهران با چندین اکیپ مجرب آماده انجام خدمات برای شما مشتریان عزیز می باشیم. تعمیر درب کنترلی – تعمیر درب ریموت تعمیرات درب اتوماتیک شمال تهران،تعمیرات درب اتوماتیک و کرکره برقی غرب تهران- تعمیر درب اتوماتیک و کرکره برقی مرکز و شرق تهران به صورت شبانه روزی انجام می شود.
تعمیر کرکره برقی : تعمیر کرکره برقی و کرکره اتوماتیک و درب کرکره ای تعمیر درب کرکره ای و کرکره برقی شامل قسمت موتور کرکره برقی ، لوله و متعلقات و تیغه های کرکره برقی که تیغه ها از جنس آلومینیوم و گالوانیزه می باشند.موتور کرکره برقی چندین مدل دارد که شامل موتورساید،موتور توبولار،موتور ام سی و مدار کنترل یا برد کرکره برقی می باشند که نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارند.
امروزه در بسیاری از فروشگاه ها برای ایجاد امنیت، زیبایی و کارکرد آسان از کرکره اتوماتیک استفاده می شود. در کرکره فروشگاهی به طور کلی از دو نوع موتور توبولار (داخل شفت رونده) و ساید زنجیری استفاده می شود. برای کرکره هایی با عرض و ارتفاع بالا و همچنین تردد بیشتر از موتورهای ساید زنجیری استفاده می شود، که این نوع موتور به علت داشتن قدرت بالا، استهلاک کم و خرابی کمتر و همچنین خلاص کن بسیار ساده و زنجیری در صنعت کرکره اتوماتیک استقبال زیادی شده است.
ویژگی های درب اتوماتیک کرکره ای
    دارای امنیت بیشتر نسبت به کرکره دستی
    عملکرد آسان باز و بسته شدن توسط ریموت یا کلید
    کارکرد روان و بی صدا
    زیبایی فوق العاده و انطباق با تمامی نماهای ساختمان همراه با طیف رنگ گسترده
    عایق بودن در برابر صدا، سرما و گرما
    دارای سیستم خلاصکن برای استفاده دستی در هنگام قطعی برق
    قابلیت نصب باطری بکاپ برای کاکرد درهنگام قطعی برق (یو پی اس).

 

چشمی درب شیشه ای اتوماتیک دارای گیرنده و فرستنده های مادون قرمز می باشد برای تشخیص باز یا بسته بودن درب برقی و کنترل ورورد و خروج اشخاص
۱- تابلوی فرمان یا مرکز کنترل درب اتوماتیک
۲- مولد درب اتوماتیک، که تولید نیروی حرکتی از جمله وطایف آن می باشد مانند جک ها ، بازوها و موتور درب اتوماتیک.
۳- میکروسوییچ درب اتوماتیک .
۴- فلاشرها که در بالای درب برقی قرار داده می شوند.
۵- چراغ های مادون قرمز یا چشمی درب اتوماتیک .
۶- ریموت درب اتوماتیک پارکینگ
۷- پایه درب برقی
۸- قفل برقی درب برقی
۹- قفل مکانیکی درب اتوماتیک
انواع مدل های درب پارکینگ و درب اتوماتیک منازل کدامند؟
۱- درب کشویی
۲- درب دولنگه
۳- درب زیر سطحی
۴- درب شیشه ای اتوماتیک زیرسقفی یا سکشنال
۵- کرکره برقی یا درب اتوماتیک رول آپ
درب اتوماتیک لولایی:
دربهای اتوماتیک پارکینگی امروزه در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. براساس ساختار درب، سیستم های مورد استفاده در درب های اتوماتیک پارکینگی به دو گروه درب اتوماتیک لولایی و کشویی تقسیم می شود.
درب اتوماتیک لولایی
بخش های اصلی تشکیل دهنده درب اتوماتیک لولای عبارتند از: جک هیدرولیک یا الکترومکانیک، مدار فرمان، چراغ فلاشر، چشم ایمنی (فتوسل)، رسیور و ریموت.
درب اتوماتیک لولای را براساس نوع جک به دو گروه هیدرولیک و الکترومکانیک می توان تقسیم نمود.
جک الکترومکانیک از موتور الکتریکی، گیربکس و شفت متحرک تشکیل شده و جک هیدرولیک که با استفاده از فشار روغن کار می کند از سیلندر و پیستون هیدرولیک، موتور الکتریکی و پمپ روغن تشکیل شده است. جک الکترومکانیک معمولا برای درب های سبک تر با تردد کمتر پیشنهاد می شود و در مقابل جک هیدرولیک برای درب های سنگین تر و با تردد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. توضیحات تکمیلی در خصوص مشخصات فنی انواع جک های درب اتوماتیک لولایی و ویژگی های آنها در بخش مقالات در سایت ارائه شده است.
نصب درب اتوماتیک بازویی برای پارکینگ ساختمان ها علاوه بر آسان نمودن تردد برای ساکنین، ایمنی ساختمان را نیز افزایش داده و همچنین امکان استفاده از روش های کنترل هوشمند ساختمان (BMS) را فراهم می کند.
انتخاب اپراتور مناسب برای درب اتوماتیک بازویی (لولایی) براساس میزان تردد ، وزن هر لنگه و عرض هر لنگه باید صورت گیرد، توضیحات تکمیلی در خصوص پارامترهای اثرگذار در انتخاب دستگاه و مکانیزم عملکرد اپراتور درب های اتوماتیک بازویی (لولایی)‌ در بخش مقالات ارائه شده است.
کمپانی FAAC ایتالیا با بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت در زمینه درب های اتوماتیک، تولید کننده انواع جک های الکترومکانیک و هیدرولیک به منظور استفاده در درب های اتوماتیک بازویی (لولایی) می باشد. تنوع محصول بی نظیر و کیفیت بالای تولیدات کمپانی FAAC باعث شده محصولات این شرکت در زمینه درب های اتوماتیک به بسیاری از کشورها صادر شده و نام این کمپانی را به عنوان یکی از پیشگامان صنعت درب اتوماتیک در جهان پرآوازه نماید. درب های اتوماتیک لولایی تولید شده در کمپانی FAAC ایتالیا با دو برند FAAC و Genius (جنیوس) در بازار ارائه شده است. در ادامه به معرفی محصولات کمپانی FAAC در زمینه درب های اتوماتیک لولایی می پردازیم.
تعمیر کرکره برقی , تعمیر درب اتوماتیک , درب های اتوماتیک و جک پارکینگ و درب ریموت پارکینگ
تعمیر کرکره برقی : با پیشرفت تکنولوژی و ساخت موتورهای پیشرفته با گیربکس چرخ دنده ای تولید موتور کرکره برقی شروع و ساختار اصلی کرکره برقی شکل گرفت که برای تحمل موتورها و عمر مفید آنها دربهای کرکره برقی از آلومینیوم ساخته شده که دارای وزن کمتری هستند.
سرویس و تعمیر کرکره برقی
پس از نصب کرکره برقی شما نیاز به سرویس و تعمیر کرکره برقی خود پیدا خواهید کرد که رعایت چندین نکات مهم شما را در داشتن درب کرکره برقی سالم بیشتر یاری خواهد کرد.تعمیر کرکره های برقی و یا درب کرکره ای که همان کرکره برقی مغازه نیز نامیده میشود دارای چندین بخش است.

 

درب های اتوماتیک طراحی شده اند تا به طور خودکار کار کنند، در صورتی که به وسیله شخصی به کار گرفته شوند تا نیاز به دستی دستی با دسته یا نوار باز شود. برخی از درب های اتوماتیک با استفاده از دکمه ها باز می شوند. این درها نیاز به برق برای کار با یک موتور راننده که باعث باز و بسته شدن درب ها می شود. موتور راننده الکتریکی به یک سنسور حرکتی متصل می شود که وقتی افراد نزدیک به درب ها حرکت می کنند، تشخیص می دهد. علاوه بر این، مهمترین جنبه ای که باید اولویت بندی شود، تعمیر اتوماتیک درب است، زیرا نگهداری مناسب باید باشد.
درب های اتوماتیک بیشتر از وسایل پزشکی استفاده می شود که به آنها کمک می کند تا در حین کاهش خطر ابتلا به آلودگی به محیط اطمینان پیدا کنند. به عنوان بازدید کننده افزایش و پس از استفاده، آنها نیاز به خدمات حداقل یک بار در هفته، و در نتیجه تعمیر و نگهداری و تعمیر درب های اتوماتیک. این درها همچنین می توانند در انبارها و امکانات دیگر مفید باشند، و به منظور ایمنی و بهره وری کمک می کنند و مردم را به آن آسان تر می کند. بسیاری از درب های اتوماتیک دارای لغو دستی هستند به طوری که در صورت خرابی قدرت یا یک مشکل مکانیکی، درب ها همچنان می توانند توسط هر کسی باز شوند
میلیون ها انسان درسراسر کره زمین از انواع درب شیشه ای اتوماتیک استفاده میکنند. در کشور ما هم درب اتوماتیک جایگاه خود را پیدا کرده و کمتر منزلی وجود دارد که در پارکینگ یا منزل از درب اتوماتیک استفاده نشود و در فروشگاه های بزرگ و معتبر برای زیبایی نمای فروشگاه و جذب مشتری از درب اتوماتیک استفاده می شود تا امد و رفت در ان مکان ها به آسانی صورت گیرد. درب شیشه ای اتوماتیک انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها بنا برنیاز اماکن خاص و هزینه ی آن استفاده میشود.
امروزه در ساخت انواع ساختمان از درب اتوماتیک استفاده میشود . درب اتوماتیک هم انواع مختلفی دارد :
درب شیشه ای اتوماتیک
کرکره برقی
درب اتوماتیک پارکینگ
کرکره پنجره
کرکره های اتوماتیک سقفی
کرکره سکشنال پارکینگ یا درب اتوماتیک زیر سقفی
درب اتوماتیک ریلی و …
کاربردهای درب اتوماتیک
۱- درب شیشه ای اتوماتیک را در مکان هایی مانند مناطق نظامی یا درب اتوماتیک بیمارستان ها ، آزمایشگاهها و جاهایی که به امنیت و بهداشت بیشتری نیاز دارند میتوان به کار برد.
۲- درب اتوماتیک در اماکنی که میزان مصرف انرژی در آنها بسیار اهمیت دارد  مانند درب اتوماتیک هتل ها ، درب اتوماتیک فروشگاه ها
۳- درب برقی اماکن رفاهی مانند درب اتوماتیک پارکینگ منازل ، درب شیشه ای اتوماتیک رستوران ها ،سالن های ورزشی و …
۴- درب اتوماتیک اماکن درمانی و بهداشتی مانند درب برقی آزمایشگاه ها و درب برقی اتاق عمل
۵- درب اتوماتیک اماکن صنعتی جایگزین مناسب نیروی انسانی برای بالا بردن سرعت کار
طریقه عملکرد انواع مختلف درب اتوماتیک چگونه است؟
درب برقی دولنگه بر اساس تغییر طول بازو کار می کند.
درب شیشه ای کشویی بر اساس نیروی کششی کار می کند.
درب زیر سطحی بر اساس نیروی چرخشی وارد بر محور درب کار می کند.
کرکره اتوماتیک یا رول آپ بر اساس نیروی چرخشی وارد از بالا کار می کند.
درب زیر سقفی بر اساس نیروی چرخشی و کششی وارد بر درب کار می کند.
انواع درب اتوماتیک از نظر کارکرد:
درب اتوماتیک الکترومکانیک به واسطه چرخ دنده و گیربکس کار می کند.
درب اتوماتیک هیدرولیکی واسطه فشار مایعات و فشار روغن کار می کند.
درب اتوماتیک پنوماتیکی به واسطه فشار گاز یا فشار باد کار میکند.

 

داشتن درب شیشه ای برقی در مجل های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل می کند. از دیگر مزیت های درب شیشه ای برقی افزایش امنیت می باشد. درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک و از طریق چشمی درب شیشه ای برقی، درب باز شود و از سمتی دیگر از طریق رمز و یا زنگ زدن درب شیشه ای برقی را باز نمود.
درب کشویی شیشه ای:
درب کشویی شیشه ای بر روی ریلی سوار است که هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی باز و بسته می شود. درب کشویی شیشه ای می تواند با فریم و یا فریم لس اجرا شود که این موضوع بر قیمت درب کشویی شیشه ای تاثیر می گذارد.
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی:
متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند. درب های شیشه ای این محصول در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند
    Folding Doors ( درب اتوماتیک تاشو )
    Revolving Doors ( درب اتوماتیک گردان )
    Angular Doors ( درب اتوماتیک مثلثی )
درب اتوماتیک بیمارستانی ، کرکره اتوماتیک و انواع درب پارکینگی و راه بند ، دیوار متحرک شیشه ای و دوربین مدار بسته ، ریموت و رسیور بلوتوثی (  Blue key ) ، گیت تردد ، کارت خوان ، اثر انگشت ، پا دری آلومینیومی می باشد.
امید است با تلاش بی وقفه این مجموعه باعث رشد و شکوفایی گوشه ای از صنعت پویای کشور عزیزمان ایران باشیم.
با عنایت پروردگار متعال و بکار گیری از بهترین و مجرب ترین پرسنل ، آماده ارائه هرگونه خدمات و رفع نیاز شما مشتریان گرامی می باشد
 درب شیشه ای اتوماتیک
شرکت برند مطرح و شناخته شده ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی قید و شرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورداطمینان آن ها می باشد.نصب بیش از پنج دستگاه درب شیشه ای اتوماتیک در طول روز نشانگر رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول می باشد.
در های شیشه ای:
امروزه استفاده از در های شیشه ای به عنوان در های شیشه ای مغازه، ورودی آپارتمان ها و برج ها، بیمارستان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در های شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان می توان به حالت اتوماتیک و یا حالت دستی اجرا شود. با توجه به نوع شیشه استفاده شده در های شیشه ای، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.
درب شیشه ای- درب شیشه ای سکوریت:
درب شیشه ای را می توان به دو صورت درب  اتوماتیک و درب شیشه ای دستی سفارش داد. اگر درب شیشه ای به صورت اتوماتیک باشد نیاز به موتور و سایر متعلقات درب شیشه ای اتوماتیک دارد. در صورتی که به صورت دستی باشد، بر روی درب شیشه ای دستگیره ای برای باز و بسته کردن به صورت دستی درب شیشه ای نصب می شود. درب شیشه ای سکوریت با توجه به شیشه استفاده شده در آن، مقاوم در برابر ضربه می باشد. درب شیشه ای سکوریت کار برد های متفاوتی دارد. از درب شیشه ای سکوریت در دودبند ها، بیمارستان ها و ... استفاده می شود
تعمیر و نصب درب اتوماتیک
انجام تعمیرات درب های کرکره برقی
انجام تعمیر درب های اتوماتیک پارکینگی
انجام تعمیرات درب های شیشه ای
تعمیر درب اتوماتیک منازل
تعمیر انواع در برقی
تعمیر جک های هیدرولیک درب
تعمیر برد درب اتوماتیک
اضافه کردن ریموت
کد دادن ریموت
سرویس درب اتوماتیک
سرویس درب های کرکره برقی
سرویس درب های کرکره اتوماتیک
سرویس درب های برقی
سرویس درب شیشه ای برقی
سرویس در شیشه ای اتوماتیک
سرویس درب های اتوماتیک.

 

درب اتوماتیک در جهان دارای صنعتی با سابقه طولانی ای است. درب اتوماتیک ابتدا از کشور های مدرن و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافت.  شرکت درب اتوماتیک آسیا دُر پویش با تکیه بر توانایی ، مطالعات و بررسی های مختلف ، بهره گیری از تجربیات و شناخت کافی از صنعت درب اتوماتیک اقدام به ارائه محصولات خود نموده است که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین روش اتوماسیون می باشد.
استفاده از درب اتوماتیک به دلیل کارایی آسان و زیبایی چشمگیر در صنایع مختلف و ساختمان گسترش روز افزونی داشته است.
این نوع درب بر خلاف درب های قدیمی علاوه بر توازون مناسب قیمت، کیفیت و کارایی بسیار بالا و عمل کرد راحت و روان ،  می توانند در صرفه جویی مصرف انرژی، فراهم آوردن آسایش و ایمنی متقاضیان خود نقش بسزایی ایفا کنند.
شرکت آسیا در پویش با استفاده از تکنولوژی به روز دنیا و با پشتوانه قوی که شامل برخورداری از معتبر ترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش و از همه مهم تر مشتریانی راضی از پروژه های مختلف که تضمین کننده مطمئن کیفیت بالای محصولات ما هستند
صنعت درب اتوماتیک در جهان دارای سابقه طولانی می باشد . این صنعت از کشورهای پیشرفته و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافته است . شرکت آسیا دُر پویش با تکیه بر توانایی ، مطالعات و بررسی های مختلف ، بهره گیری از تجربیات و شناخت کافی از صنعت درب اتوماتیک اقدام  به ارائه محصولات خود نموده است که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین اتوماسیون درب اتوماتیک می باشد.
استفاده روز افزون از درب اتوماتیک به دلیل مزایا و قابلیت های فراوان در صنعت و ساختمان به نحو چشمگیری گسترش یافته است.                                                                                                                                                    این درب ها بر خلاف درب های قدیمی علاوه بر توازون مناسب قیمت ، کیفیت و کارایی بسیار بالا و عمل کرد راحت و روان ،  می توانند در صرفه جویی مصرف انرژی، تامین آسایش و امنیت کار بران خود نقش بسزایی ایفا کنند.
بر خورداری از تکنولوژی پیشرفته، دارا بودن معتبر ترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات متضمن کیفیت بالای آنها است.
شرکت آسیا دُر پویش مجموعه کاملی از محصولات و برندهای معروف و با کیفیت اروپایی و آسیایی را در اختیار دارد. که این مجموعه شامل تمامی مدل های دربهای اتوماتیک نظیر :
    Sliding Doors ( درب اتوماتیک کشویی )
    Telescopic Doors ( درب اتوماتیک تلسکوپی )
    Curve Doors ( درب اتوماتیک منحنی شکل )
    Swing Doors ( درب اتوماتیک لولایی )انواع درب شیشه ای:
انواع درب شیشه ای را می توان بدین صورت بیان کرد:
    درب اتوماتیک شیشه ای کشویی.
    درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی.
    درب  اتوماتیک شیشه ای سوئینگ.
انواع درب شیشه ای کاربرد متفاوتی دارند که با توجه نیاز، یکی از انواع درب شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

درب اتوماتیک