شیشه سکوریت به نوعی از شیشه گفته میود که پس از فرآیندهای صنعتی از شیشه خام به شیشه سکوریت تبدیل می گردد.
برای تولید شیشه سکوریت ابتدا شیشه ی خام را با دمایی بیش از 700 درجه سانتی گراد به وسیله کوره های بسیار پیشرفته هوریزانتال، گرما داده و  پس از آن توسط فن های با قدرت  بسیار  بالا در عرض چند ثانیه دمای معمولی می رسانند. این فرآیند سبب می گردد لایه بیرونی شیشه سریعتر از لایه داخلی خنک شده و باعث استحکام بیشتر شیشه می گردد. کیفیت تولید شیشه سکوریت بستگی به عوامل متعددی از جمله کیفیت شیشه خام ائلیه ، تنظیم دمای کوره سکوریت زمانبندی دقیق و مناسب در کوره مانده و .. دارد و همچنین هرچقدر شیشه شکسته شده به قطعات ریزبندی تقسیم گردد ، کیفیت شیشه سکوریت بالاتر بوده و این مسعله از نشانه های شیشه با کیفیت می باشد.
 شیشه سکوریت در رنگ های متنوعی وجود دارد، عمده رنگ های آن آبی، لرنز ،سفید و دودی و سبز و برفی میباشد.
ویژگی های شیشه سکوریت رامادر :
 سکوریت، همان نشکن مرغوب درجه یک ، بدون موج، خال و خش 10 میل در رنگ های سفید بی رنگ ،سبز،مسی، آبی،برنز، دودی، و .. می باشند. و دارای قابلیت سند بلاست ،ضد حرق به طوری که تا دمای 250 درجه سانتی گراد بالای ضفر را تا ساعت ها بدون هیچ گونه مشکلی تحمل می نمایند.
کوره سکوریت از نوع آلمانی بوده و پس از تولید هیچ گونه موج و حباب در شیشه به جا نمیگذارد. شیشه ها از درجه امنیت بالا ساخته شده است که درصورت شکسته شدن، هر متر مربع آن به 1200 قسمت تقسیم میشود که هیچ خسارت جانی بر جای نمی گذارد.دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران .


 شیشه سکوریت فروشگاه :
 شیشه سکوریت در بخش های تجاری ساختمان ها کاربرد دارند . به طوری که که شاید بتوان گفت 90 درصد جلوه بخشی واخد های تجاری مدیون شیشه های سکوریت می باشد. وضوح  کالا در کوراسیون ، افزایش  دید در فضای  تجاری و مایش فوق العاده کالا در فروشگاه ها می باشد. نوع هایی گوناگونی دارند.
درب شیشه ای لوله ای فریم دار :
 این نوع شیشه برای نواحی پر تردد قبال استفاده می باشد .فریم دار بودن شیشه سبب میشود تا از نفوذ گرد و خاک به داخل واحد جلوگیری شود و فریم دهی کامل ایجاد گردد. تنوع فریم ها و آنادایز شدن فریم ها  تنعو رنگی فراوانی ایجاد می نماید. رنگ فریم ها قابلیت هماهنگ با کور و ساختمان دارد .
درب شیشه ای لولایی  بدون فریم :
 متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای بوده و کاربرد فراوانی برای سهولت تردد در اغل اماکن ها نصب داشته باشد و جلوی مناسب به محیط می بخشد. استفاده کامل از شیشه سبب می گردد تانور محیط استفاده کامل گردد .